Розмір вкрадених колишніми чиновниками коштів співставний з кредитами МВФ - Турчинов


Розмір вкрадених колишніми чиновниками коштів співставний з кредитами МВФ - Турчинов

Заарештовані за кордоном кошти на рахунках екс-президента Віктора Януковича та інших високопосадовців колишньої влади не можуть бути вилучені на користь України через відсутність судових вироків в їх відношенні, заявляє секретар РНБО Олександр Турчинов.

При цьому він вважає, що ці кошти могли б бути використані для наповнення оборонного бюджету України. “Коли ми говоримо про необхідність знайти кошти для фінансування бюджету оборони, для фінансування бюджету країни в цілому, в тому числі соціальних програм, ми говоримо про кредитування МВФ – ці вкрадені з країни ресурси співставні з кредитами МВФ”, – зазначив О.Турчинов на брифінгу.

За його словами, РНБО візьме під контроль хід судового розгляду справ стосовно В.Януковича та інших чиновників, нагадавши, що Верховна Рада VII скликання ухвалила закон, що дозволяє приймати рішення щодо винесення судових вироків тим, хто ховається від правосуддя. “У першу чергу мова йшла про Януковича і його оточення”, – сказав О.Турчинов.

“Тому у нас є всі правові підстави не просто говорити про кримінальні справи, а й про вироки цим злочинцям. І ці вироки повинні бути негайно винесені”, – сказав він, зазначивши, що це одне з питань, який буде обговорено на нараді в РНБО.

“І будемо брати під контроль ці питання, які залежать від наших правоохоронців, в тому числі і від судової влади”, – підкреслив О.Турчинов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Кримінал
Все, що ми знаємо про:РНБОУ
Рейтинг популярності матеріалу «Розмір вкрадених колишніми чиновниками коштів співставний з кредитами МВФ - Турчинов» на Finance.ua - 4.9
В Контексті Finance.ua