Велика французька компанія Gaz de France запропонувала поставляти вугілля в Україні


Велика французька компанія Gaz de France запропонувала поставляти вугілля в Україні

Україна веде переговори про постачання вугілля з французькою компанією Gaz de France. Про це розповів глава міністерства енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

“До нас звертався Gaz de France, який є великим оператором в цьому сегменті. У нього 140 блоків теплової генерації. Комерційні переговори тривають … про забезпечення вугіллям Центренерго”, – сказав Демчишин.

За його словами, компанія пропонувала послуги із забезпечення вугіллям «Центренерго» і сторони можуть домовитися про співпрацю вже наступного тижня

“Питання в комерційних умовах. Наразі тривають переговори з Центренерго. Однозначно, такі компанії, як Gaz de France, можуть допомогти. Вони розуміють ринок, вони – великий гравець, і за рахунок свого портфеля можуть впливати на постачальників, оптимізувати логістику. Сподіваюся, рішення по кооперації буде на наступному тижні “, – зазначив глава Міненерговугілля.

Він також додав, що якщо сили АТО вирішать питання з деблокацією Дебальцевого, в України буде можливість збільшити обсяг поставок вугілля з вітчизняних держшахт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Велика французька компанія Gaz de France запропонувала поставляти вугілля в Україні» на Finance.ua - 3.1
В Контексті Finance.ua