Чистка триває: звільнено голів "Укрспирту", Аграрного фонду та ДПЗКУ


Чистка триває: звільнено голів "Укрспирту", Аграрного фонду та ДПЗКУ

Міністерство аграрної політики та продовольства України звільнило керівників ДП “Укрспирт”, Аграрного фонду та Державної продовольчо-зернової корпорації. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МінАП в Facebook.

“Окремий напрямок діяльності Міністерства – очищення від корупції і тіньових схем”, – заявив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко.

“Перші голови полетіли. Звільнено керівництво Державної продовольчої зернової корпорації України. Проводиться її аудит”, – підкреслив Павленко.

Він також повідомив про прийняття урядового рішення про звільнення керівництва ДП “Укрспирту” і Аграрного фонду. “Ці галузі важливі для економічної стабільності держави і їх повинні очолювати професійні люди з бездоганною репутацією. Очікуються зміни на інших важливих державних підприємствах галузі. Але всі вони будуть фокусуватися на ефективності та боротьбу з корупцією”, – зазначив Павленко.

За його словами, міністерство буде працювати прозоро, в щільній комунікації з галузевими асоціаціями та експертними колами.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Мінагрополітики
Рейтинг популярності матеріалу «Чистка триває: звільнено голів "Укрспирту", Аграрного фонду та ДПЗКУ» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua