Підприємства Ахметова не увійшли в список на відключення електроенергії - член НКРЕКУ


Підприємства Ахметова не увійшли в список на відключення електроенергії - член НКРЕКУ

Нацкомісія з регулювання у сфері енергетики (НКРЕКУ) помітила вибірковий підхід обленерго при відключеннях електроенергії.

Член НКРЕКУ Андрій Герус заявив, що ДТЕК Дніпрообленерго при обмеженні енергопостачання споживачів не включає в графіки відключення електроенергії підприємства, які входять до групи СКМ олігарха Ріната Ахметова.

“Проаналізував графік відключення електроенергії і як його здійснюють природні монополісти (обленерго). Виявляється, Дніпрообленерго (СКМ) знижувало споживання для ArcelorMittal Кривий Ріг до 60% від добового, проте Північний ГЗК, Центральний ГЗК, Павлоградвугілля (усі – СКМ) взагалі відсутні в графіку аварійних відключень “, – стверджує член НКРЕКУ.

Герус вважає, що “з таким підходом іноземні інвестори в Україну не прийдуть, якщо затягувати паски, то всім, а не тільки конкурентам”.

Раніше компанія Укренерго повідомила, що з 15 грудня знову впроваджує аварійні відключення електроенергії. Офіційна причина – відсутність палива і пошкодження устаткування енергоблоків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Підприємства Ахметова не увійшли в список на відключення електроенергії - член НКРЕКУ» на Finance.ua - 2.7
В Контексті Finance.ua