Економія електрики посилилася: "Укренерго" в понеділок ввело графік аварійних відключень на рекордні 6,5 ГВт


Економія електрики посилилася: "Укренерго" в понеділок ввело графік аварійних відключень на рекордні 6,5 ГВт

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” у вівторок, 16 грудня, ввів графік аварійних відключень на 6,525 ГВт, що відповідає дисбалансу потужності в ОЕС.

За даними прес-служби компанії, з ранку понеділка, 15 грудня, обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2,116 ГВт, проте цього виявилося недостатньо і НЕК о 8:15 вівторка віддало команду на застосування графіків аварійних відключень на 6,525 ГВт.

“Дефіцит потужності та електроенергії в енергосистемі виник у зв’язку з аварійним відключенням енергоблоків на електростанціях через відсутність палива і пошкодження обладнання енергоблоків. За аварійним заявками відключені 26 енергоблоків на електростанціях, з них 20 енергоблоків генкомпаній (вісім блоків на ПАТДТЕК Дніпроенерго “, 11 блоків на ПАТ “Центренерго”), через низькі запаси вугілля на складах ТЕС, якого вистачить на 2-10 днів роботи “, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, минулого тижня “Укренерго” застосовувало графіки аварійних відключень на 3,1 ГВт.

“Укренерго” здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває в підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Економія електрики посилилася: "Укренерго" в понеділок ввело графік аварійних відключень на рекордні 6,5 ГВт» на Finance.ua - 3.8
В Контексті Finance.ua