Греція продає 20 островів


Греція продає 20 островів

Грецькі острови є сімейним надбанням, ретельно охороняються і передаються у володіння тільки всередині сімейних кланів. На продаж виставляються дуже рідко і в дуже маленькій кількості, пише The Wall Street Journal.

Однак тепер ситуація змінилася: зростаючий попит з боку іноземних інвесторів, падіння цін і зміни в грецькому податковому законодавстві зіграли свою роль, і тепер бажаючі можуть придбати 20 невеликих островів.

Видання називає вже кількох щасливих володарів островів. Зокрема, дочка російського мільярдера 25-річна Катерина Риболовлєва придбала за 126 млн євро острів Скорпіос. Його продала внучка легендарного грецького судновласника Аристотеля Онассіса. 45 років тому саме тут Аристотель заручився з Жаклін Кеннеді.

Неподалік від Скорпіоса розташований маленький острів Оксіа, який придбав колишній емір Катару шейх Хамад бін Халіфа аль-Тані.

Бажаючі купити грецький острів можуть зіткнутися з дуже різними цінами: вони варіюються від 2-3 до 100 млн євро. Ціна залежить від багатьох параметрів: наявності водопроводу і електрики, а також причалу для яхти. При цьому ціни зараз, за даними експертів з нерухомості, на 30% нижчі від докризових.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Греція продає 20 островів» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua