Більшість читачів Finance.UA очікують курс 17 грн./$ до Нового року - результати опитування


Більшість читачів Finance.UA очікують курс 17 грн./$ до Нового року - результати опитування

Незважаючи на всі заяви НБУ про те, що українцям треба менше цікавитись курсом долара, ця тема залишаєтсья об’єктом пильної уваги, адже з нею великою мірою пов’язаний рівень добробуту та купівельної спроможності населення.

Очікування читачів Finance.UA щодо майбутнього курсу доволі песимістичні. 69% респондентів, які взяли участь в опитуванні, вважають що курс злетить до 17 грн. ще до Нового року. Ще 14% вважають, що він перетне цю межу з невеликим запасом. 8% вірять у те, що він залишиться в межах 15 гривень. А 7% опитаних, мабуть, вірять у новорічні дива та в курс долара нижче 14 гривень. Ще 2% обрали відповідь “Я стежу за євро”.

12_12_14_Ukr

Сьогодні заступник голови НБУ Владислав Рашкован заявив, що українці мають забути про курс долара. “Я вже якось казав, що коли ми перестанемо обговорювати цю тему, я буду вважати, що реформи банківського сектора вдалися. Тому що американець, прокидаючись вранці, не думає про те, який сьогодні курс долара відносно євро” – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Рейтинг популярності матеріалу «Більшість читачів Finance.UA очікують курс 17 грн./$ до Нового року - результати опитування» на Finance.ua - 4.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua