НБУ зобов'язав банки знищувати гроші в разі неможливості їх вивезення


НБУ зобов'язав банки знищувати гроші в разі неможливості їх вивезення

Національний банк України зобов’язав свої територіальні управління та банки у разі неможливості вивезення готівки та інших цінностей забезпечувати пошкодження такої готівки для непридатності її використання.

Про це йдеться в постанові НБУ №798, опублікованому на сайті регулятора, яким змінюється Інструкція з організації роботи банківської системи в надзвичайному режимі.

«Банк у разі неможливості вивезення готівки та інших цінностей на підставі розпорядження Національного банку пошкоджує готівкові розчинами, фарбуванням або склеюванням, штампом «неплатіжні», обрізанням/обпаленням 50% загальної площі купюри чи іншими способом, що забезпечує втрату платіжних ознак грошових знаків», – йдеться в документі.

Нагадаємо, Національний банк України з 24 липня ввів надзвичайний режим роботи банківської системи в зоні проведення антитерористичної операції – у Донецькій і Луганській областях, а також в Автономній Республіці Крим, оскільки сформована ситуація не дозволяє працювати і забезпечувати фінансування потреб держави та життєдіяльності населення в звичайному режимі .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ зобов'язав банки знищувати гроші в разі неможливості їх вивезення» на Finance.ua - 3.7
В Контексті Finance.ua