Міноборони пропонує профінансувати його на 50 млрд


Міноборони пропонує профінансувати його на 50 млрд

Міністерство оборони України пропонує закласти в бюджет міністерства на 2015 рік фінансування у розмірі 50 млрд грн.

“Бюджет минулого року становив 15 млрд (грн – ред.) І 11 млрд (грн – ред.) з резервного фонду. Гарантований бюджет на наступних рік становить 50 млрд (грн – ред.) – Це те, що пропонує Міністерство оборони”, – заявив міністр оборони України Степан Полторак, виступаючи у Верховній Раді України в п’ятницю.

За його словами, передбачається створення нових частин і підрозділів та сил спеціальних операцій, 4 оперативних командування для управління ЗС за територіальним принципом.

На закупівлю і модернізацію військової техніки і озброєння передбачено: модернізація – 401 млн грн, закупівлю – 6,45 млрд грн (з них у вітчизняного ОПК поставки на 5716 млн грн, по імпорту – 1,74 млрд грн).

“Ці витрати (бюджету – ред.) плануються, виходячи з того, що чисельність ЗСУ збільшилася. Торік у нас було 130 тис. військовослужбовців, зараз – 232 тис. планується довести чисельність ЗСУ до 250 тис. осіб”, – підкреслив З .Полторак.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Міноборони пропонує профінансувати його на 50 млрд» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua