0 800 307 555
0 800 307 555

НАСК "Оранта": страховий захист під час відпочинку та оздоровлення


До Всесвітнього Дня захисту дітей та на виконання Постанови Верховної Ради України “Про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2003 року” від 20 березня 2003 року № 642-1V НАСК "Оранта" розпочала роботу з обов’язкового страхування дітей на відпочинку та оздоровленні влітку.

Діти найчастіше під час відпочинку потрапляють у ситуації, наслідком яких стають не тільки синці та подряпини, але й більш серйозні травми. І саме страховка забезпечує компенсацію витрат на лікування. Отже, батьки можуть заспокоїтися, а діти – безтурботно відпочивати. У той же час, санаторно-курортні та інші дитячі оздоровчі заклади отримають в особі НАСК "Оранта" надійного та вигідного партнера.

Компанія традиційно вбачає одним з найважливіших завдань страхування створення сприятливих умов для відпочинку та відновлення здоров’я дітей і пробудження у дорослих почуття відповідальності за майбутнє нації.

Довідка:

НАСК «Оранта» – лідер українського ринку класичного страхування, має унікальну представницьку мережу (548 представництв у всіх регіонах України), агентську мережу (понад 8,5 тис. агентів) і найбільшу в Україні кількість договорів страхування (понад 4,7 млн.).

За І квартал 2003 року обсяг страхових платежів компанії склав 56,59 млн. грн., страхових виплат –18,66 млн. грн., чистий прибуток Компанії – 4317,5 тис.грн.

Статутний капітал НАСК «Оранта» – 22,3 млн. грн., активи – 107, 934 млн. грн., сформовані страхові резерви – 49,285 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Оранта
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua