Банківська система України стиснеться до 40-50 банків - з них буде 10 державних, і 10 з іноземним капіталом - банкір


Банківська система України стиснеться до 40-50 банків - з них буде 10 державних, і 10 з іноземним капіталом - банкір

Глава наглядової ради банку “Національний кредит” (Київ) Андрій Оністрат прогнозує, що з урахуванням можливої націоналізації та доглядом ряду іноземних банків банківська система країни в результаті стиснеться до 40-50 банків, у тому числі 10 державних банків і 10 банків з іноземним капіталом.

У цьому зв’язку банкір зазначив, що кожна нова інформація держорганів про ліквідацію або введення тимчасової адміністрації в банк знижує довіру вкладників, і виступив за спрощення системи злиття і поглинання фінустанов.

Крім того, він зазначив, що поки банки з іноземним капіталом утримуються від втечі з країни зусиллями Нацбанку. “Вони лежать і мріють, але не знають, як (піти – ІФ) … Але наш регулятор їх не відпустить, тому що сьогодні це єдине джерело для отримання капіталу ззовні”, – сказав він.

За його даними, для забезпечення притоку іноземного капіталу необхідно радикальне поліпшення інвестиційного клімату: вирішення проблеми із захистом прав кредиторів, корумпованістю судів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Банківська система України стиснеться до 40-50 банків - з них буде 10 державних, і 10 з іноземним капіталом - банкір» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua