"Нафтогаз" має бути приватизований, а ціни на газ для населення - підвищені, незважаючи на "опір" - АП


"Нафтогаз" має бути приватизований, а ціни на газ для населення - підвищені, незважаючи на "опір" - АП

Заступник голови Адміністрації президента Дмитро Шимків виступив за приватизацію “Нафтогазу України”. Про це він заявив на Українському інвестиційному саміті в Лондоні.

“Нафтогаз” має бути приватизований. Ми повинні підвищити ціни на газ як для населення, так і для промислових споживачів “, – сказав Шимків. При цьому він додав, що незважаючи на те, що державні витрати на підтримку “Нафтогазу” стрімко ростуть, деякі політики і велика частина суспільства будуть чинити опір підвищенню цін до економічно обґрунтованого рівня.

Глава правління “Нафтогазу” Андрій Коболєв у свою чергу вважає, що підвищення цін на газ буде стимулювати його економію. Зараз ніхто про це не замислюється, тому що “газ дешевий, як бруд”.

Нагадаємо, що в 2012 році Верховна Рада дозволила реорганізувати “Нафтогаз” з умовою, що ні він, ні його “дочки” не будуть приватизовані.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «"Нафтогаз" має бути приватизований, а ціни на газ для населення - підвищені, незважаючи на "опір" - АП» на Finance.ua - 4.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua