Падіння ВВП України переступило рубіж у 5%


Падіння ВВП України переступило рубіж у 5%

Валовий внутрішній продукт України в III кварталі 2014 збільшив падіння до 5,3% з раніше прогнозованих 5,1% в порівнянні з III кварталом 2013 року, а номінальний ВВП за цей період склав 428 млрд 163 млн грн. Про це повідомляє Державна служба статистики.

Державна служба статистики переглянула ВВП України за третій квартал цього року. Тобто, згідно з інформацією відомства, було збільшено падіння ВВП з 5,1% (прогнозованих раніше) до 5,3%.

Як повідомлялося, падіння ВВП України в II кварталі поточного року в порівнянні з II кварталом 2013 прискорилося до 4,7%. Раніше в Мінекономрозвитку інформували, що ВВП за підсумками першого півріччя скоротився на 3%.

Світовий банк прогнозує падіння ВВП в Україні на 8% до кінця року через події на Донбасі. Також у Світовому банку мають песимістичні прогнози для України і на наступний рік, за їхніми даними, ВВП в Україні в 2015 році підвищиться до 1,3%.

В той же час, в Нацбанку спрогнозували падіння ВВП України в 2014 році на 7,5%. При цьому в 2015 році падіння складе 4,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Рейтинг популярності матеріалу «Падіння ВВП України переступило рубіж у 5%» на Finance.ua - 2.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua