За порушення правил обміну валюти у фінустанов будуть відбирати ліцензії - попередження від НБУ для "обмінок"


За порушення правил обміну валюти у фінустанов будуть відбирати ліцензії - попередження від НБУ для "обмінок"

НБУ буде відкликати ліцензії у фінустанов за порушення правил валютообмінних операцій.

Національний банк України в даний час не планує відкликати ліцензії у всіх фінансових установ, що спеціалізуються на валютообмінних операціях, але при виявленні неодноразових порушень правил проведення таких операцій має намір відкликати ліцензії у порушників.

Про це повідомили в прес-службі регулятора у відповідь на запит про достовірність інформації в ряді ЗМІ про наміри НБУ закрити більшість обмінних пунктів в Україні.

У Нацбанку нагадали, що в Україні все валютообмінні операції проводяться в касах і відділеннях банків або у відділеннях небанківських фінансових установ.

«Небанківські фінустанови для проведення таких операцій отримали в Нацбанку генеральні ліцензії. Їх робота постійно контролюється НБУ та його територіальними управліннями. При виявленні неодноразових порушень ліцензія відкликається », – йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Рейтинг популярності матеріалу «За порушення правил обміну валюти у фінустанов будуть відбирати ліцензії - попередження від НБУ для "обмінок"» на Finance.ua - 3.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua