Вивертай кишені: Кабмін ініціює "податковий компроміс" і загальне декларування доходів


Вивертай кишені: Кабмін ініціює "податковий компроміс" і загальне декларування доходів

Уряд України запропонує Верховній Раді прийняти закон про податковий компроміс, який передбачає подачу нульової податкової декларації, з подальшим загальним декларуванням доходів, повідомив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“Всі заповнюємо декларації та всі платимо податки”, – сказав він, відкриваючи засідання Кабінету міністрів у Києві у вівторок і представляючи програму уряду.

“Наша мета – зниження єдиного соціального внеску з 41% поетапно до 15%”, – заявив прем’єр, вперше згадавши про поетапність такого зниження. За його словами, йде дискусія з приводу першого етапу такого зниження з міжнародними фінансовими партнерами України.

“Ми переконані, що протягом двох років це дасть реальне збільшення і доходів бюджету, і доходів громадян”, – підкреслив прем’єр.

Він додав, що в сфері малого та середнього бізнесу намічено скоротити вдвічі єдиний податок і “два роки їх не чіпати і не перевіряти”, однак не уточнив, чи будуть введені обмеження на роботу інших підприємств з тими, хто платить єдиний податок, як це раніше пропонував уряд.

А.Яценюк додав, що всього пропонується скоротити число податків з 22 до 9 як за рахунок ліквідації деяких з них, так і за рахунок об’єднання і видозміни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Вивертай кишені: Кабмін ініціює "податковий компроміс" і загальне декларування доходів» на Finance.ua - 5.0
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua