Банк "Восток" буде здійснювати виплати вкладникам банку "Порто-Франко"


Банк "Восток" буде здійснювати виплати вкладникам банку "Порто-Франко"

Виплати вкладникам банку «Порто-Франко» (Одеса) здійснюватиме банк «Схід» (Дніпропетровськ), говориться в повідомленні на сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

«З 10 грудня 2014 Публічне акціонерне товариство“Акціонерний банк “Порто-Франко” починає виплати коштів вкладникам за договорами, термін дії яких закінчився по 29 вересня 2014 включно, та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки). Виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через установи Публічного акціонерного товариства “Банк Восток”, – сказано в повідомленні.

У Фонді уточнили, що виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення банку з ринку, але не більше 200 тис. грн.

Як повідомляв «Капітал», тимчасова адміністрація в банк «Порто-Франко» введена Фондом гарантування вкладів 29 вересня строком на три місяці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Банк "Восток" буде здійснювати виплати вкладникам банку "Порто-Франко"» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua