Уоррен Баффет піднявся на друге місце в списку найбагатших людей світу, лідирує як і раніше Білл Гейтс


Уоррен Баффет піднявся на друге місце в списку найбагатших людей світу, лідирує як і раніше Білл Гейтс

Мільярдер та інвестор, власник фонду Berkshire Hathaway Уоррен Баффет став другою найбагатшою людиною в світі.

Статок У.Баффета за підсумками минулого тижня досяг $73,7 млрд, і в результаті він обійшов мексиканського телекомунікаційного магната Карлоса Сліма приблизно на $300 млн. У списку мільярдерів їх випереджає тільки засновник Microsoft Білл Гейтс.

Акції Berkshire з початку року підскочили на 27%, що і стало причиною збільшення статку У.Баффета. Останнім часом фонд проявляє високу активність на ринку злиттів і поглинань: у листопаді Berkshire домовився з Procter & Gamble про покупку бренду батарейок Duracell за $4,7 млрд, у жовтні за неназвану суму була придбана найбільша автодилерська мережа в США з числа тих, що не торгуються на ринку – Van Tuyl Group.

Крім того, фонд може надати фінансування для угоди щодо злиття мережі ресторанів швидкого харчування Burger King і канадської мережі кав’ярень Tim Hortons Inc.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Уоррен Баффет піднявся на друге місце в списку найбагатших людей світу, лідирує як і раніше Білл Гейтс» на Finance.ua - 3.0
В Контексті Finance.ua