Великий інтернет-магазин Sokol.ua обшукали у справі про ухилення від податків


Великий інтернет-магазин Sokol.ua обшукали у справі про ухилення від податків

Головне управління Державної фіскальної служби в Києві на підставі постанов Подільського райсуду одночасно провело три обшуки в приміщеннях, які використовувалися одним з відомих інтернет-магазинів.

Про це повідомляє прес-служба ДФС. Йдеться про інтернет-магазин Sokol.ua, а обшуки проводилися 4 грудня.

Згідно з повідомленням ДФС, обшуки проводилися в рамках досудового розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу (Ухилення від сплати до бюджету податків в особливо великих розмірах).

Під час обшуків вилучено більше 1 мільйона гривень готівкою, понад 38 тисяч доларів (понад 640 тисяч гривень за поточним курсом), фінансово-господарські документи та чорнові записи, що підтверджують протиправну діяльність, а також встановлена побутова техніка і електроніка на загальну суму понад 20 мільйонів гривень , на яку відсутні документи про законність походження.

Схема діяльності цього інтернет-магазину була організована наступним чином: з метою ухилення від сплати податків до бюджету побутова техніка і електроніка завозилася на територію України або за заниженими цінами, або взагалі поза митним контролем, а згодом за документами змінювала кількох власників і вже за ринковими цінами реалізовувалася покупцям.

“Не дивно, що під час цих метаморфоз вартість товару збільшувалася таким чином, що і після їх реалізації податки в бюджет сплачувалися мінімальні, адже весь прибуток акумулювалось на підконтрольних СГД з ознаками«фіктивності», які апріорі державну скарбницю поповнюють”, – уклали в ДФС.

Нагадаємо, інтернет-магазин Sokol.ua піддавався обшукам з боку силовиків навесні 2012 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Фіскальна служба
Рейтинг популярності матеріалу «Великий інтернет-магазин Sokol.ua обшукали у справі про ухилення від податків» на Finance.ua - 3.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua