Новий поворот: органам місцевої влади дозволять відкривати рахунки тільки в держбанках


Новий поворот: органам місцевої влади дозволять відкривати рахунки тільки в держбанках

Органам місцевої влади дозволять відкривати рахунки тільки в державних банках України. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко на засіданні круглого столу в Міністерстві регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.

“У нас немає фонду гарантування вкладів, і ми розуміємо те, що якщо трапиться біда в комерційному банку, то куди прийде місцеве самоврядування? Воно прийде до держави. Тому саме в державних банках буде надана можливість відкривати ці рахунки, і це дасть можливість залучення інвестицій , тому що місцеве самоврядування буде залежати від усіх цих погоджень і проходжень “, – сказав він.

Він також додав, що якщо місцеве самоврядування відкриває рахунки в держбанках, воно не може користуватися запозиченнями з казначейських розрахунків. “Це питання вибору”, – зазначив Зубко.

“Те, що стосується обслуговування на казначейських рахунках, це питання №1. Якщо делегуємо всі повноваження, якщо ми зробимо фінансову децентралізацію, але якщо не надамо можливість нашому місцевому самоврядуванню відкривати рахунки в державних банках, це означає, що нічого не буде. Ті гроші , які сьогодні є у місцевого самоврядування, вони не можуть ними скористатися, тому що ці гроші не видає вчасно казначейство “, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «Новий поворот: органам місцевої влади дозволять відкривати рахунки тільки в держбанках» на Finance.ua - 2.8
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua