В Україні сьогодні вдень застосували аварійні відключення електроенергії більш ніж на 3 ГВт. Що буде увечері?


В Україні сьогодні вдень застосували аварійні відключення електроенергії більш ніж на 3 ГВт. Що буде увечері?

Диспетчер об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України НЕК “Укренерго” сьогодні, 8 грудня, з 10:13 застосував аварійні відключення електроенергії на 3119 ГВт, які відповідають дисбалансу потужності в ОЕС України.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, з 8:00 до 11:00 обмеження потужності були введені на меншому рівні – 2116 ГВт, однак брак потужностей енергосистеми виявилася більше.

Крім того, на період з 16:00 до 22:00 8 грудня обмеження потужностей встановлено на тому ж рівні – 2116 ГВт.

Як повідомлялося, з початку грудня в Україні почали здійснюватися віялові відключення електроенергії, які пов’язані з високим її споживанням в умовах недовироблення електроенергії генеруючими компаніями.

Також повідомлялося, що був оприлюднений графік відключення електроенергії в Київській області.

За інформацією «Укренерго», дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії утворився в результаті аварійних ремонтів 27 потужних енергогенеруючих одиниць на електростанціях генеруючих компаній, низьких запасів вугілля на складах теплоелектростанцій, а також через недостатність гідроресурсів на ГЕС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «В Україні сьогодні вдень застосували аварійні відключення електроенергії більш ніж на 3 ГВт. Що буде увечері?» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua