НБУ шукає претендентів на посади двох заступників голови і п'яти директорів департаментів


НБУ шукає претендентів на посади двох заступників голови і п'яти директорів департаментів

Національний банк України (НБУ) оголосив про пошук стійких до стресу претендентів з вільним знанням англійської мови на зайняття посади заступника голови центрального банку, який курирує ринкові операції, а також заступника голови НБУ, відповідає за монетарну політику.

Як повідомляється на веб-сайті Нацбанку, претенденти на ці посади повинні мати понад 10 років досвід роботи на керівних посадах у міжнародних фінансових організаціях або в банку, або науковій роботі за фінансовою чи економічною тематикою.

Серед обов’язкових вимог до кандидатів – бездоганна ділова репутація.

Щодо функціональних обов’язків таких посадових осіб, в повідомленні наголошується, що до них, серед іншого, відносяться: загальне керівництво процесами формулювання монетарної політики і макроекономічного прогнозування, формулювання принципів грошово-кредитної політики і їх узгодження з Комітетом з монетарної політики, і правлінням Нацбанку, а також управління міжнародними (золотовалютними) резервами України і організація та забезпечення процесу супроводу прийняття рішень про видачу кредитів банкам.

Крім того, НБУ шукає претендентів на посади керівників п’яти своїх департаментів та одного управління.

НБУ потрібен: директор департаменту з корпоративних питань; начальник управління проектного менеджменту та корпоративних прав; директор департаменту монетарної політики та економічного аналізу; директор департаменту статистики та звітності; директор департаменту фінансової стабільності; директор департаменту супроводу кредитів.

Серед обов’язкових вимог до претендентів – стаж роботи на керівних посадах не менше шести років. Перевага віддається кандидатам, які вільно володіють англійською мовою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ шукає претендентів на посади двох заступників голови і п'яти директорів департаментів» на Finance.ua - 2.4
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua