Тренд падіння нафти прискорюється: Brent впала в ціні до мінімуму за 5 років


Тренд падіння нафти прискорюється: Brent впала в ціні до мінімуму за 5 років

Нафта дешевшає в понеділок, при цьому котирування Brent оновили п’ятирічний мінімум після зниження прогнозів цін на нафту від найбільших банків світу.

Січневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 14:35 МСК подешевшали на $1,69 (2,45%) – до $67,38 за барель. У ході торгів вартість контракту падала до $67,35 за барель, мінімуму з жовтня 2009 року.

Ціна ф’ючерса на нафту марки WTI на січень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася до цього часу на $1,23 (1,87%) – до $64,61 за барель. Контракт завершив торги в п’ятницю на мінімальній позначці з липня 2009 року.

Аналітики банку Morgan Stanley погіршили прогноз середніх цін на нафту марки Brent на 2015 рік з $98 за барель до $70.

Раніше свої прогнози по нафтовому ринку знизили експерти банків Barclays, BNP Paribas, UBS AG і Credit Suisse.

“Провідні аналітики продовжують погіршувати прогнози, особливо на перші два квартали 2015 року”, – сказав Оле Хансен, відповідальний за стратегію на сировинному ринку в Saxo Bank. На його думку, Брент подешевшає до $60 за барель у найближчі кілька місяців, або на 12% з поточного рівня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Тренд падіння нафти прискорюється: Brent впала в ціні до мінімуму за 5 років» на Finance.ua - 3.3
В Контексті Finance.ua