Ноу-хау: ДАІ експериментально обладнає в Києві ряд автомобілів платіжними терміналами для сплати штрафів


Ноу-хау: ДАІ експериментально обладнає в Києві ряд автомобілів платіжними терміналами для сплати штрафів

Державтоінспекція проведе в Києві експеримент зі сплати штрафів через мобільні термінали, повідомила прес-служба департаменту ДАІ МВС України.

За її даними, зазначена технологія вже пройшла апробацію в Дніпропетровську, і водії зазвичай залишають позитивні відгуки про неї, та за дорученням начальника Департаменту ДАІ МВС України Анатолія Сіренко патрульні машини ДАІ почали облаштовувати мобільними платіжними терміналами.

“На сьогоднішній день в Дніпропетровську 12 автомобілів ДАІ обладнані терміналами обслуговування платіжних карт, скоро ці пристрої з’являться і в автопатрулів Києва”, – відзначає глава Державтоінспекції.

За його словами, якщо громадянам подібні нововведення “прийдуться до смаку”, то технологія буде застосовуватися і в інших регіонах країни.

Провести оплату штрафів таким чином можливо лише за порушення правил дорожнього руху, за які ухвалення рішень про накладення штрафних санкцій входить до компетенції Державтоінспекції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Ноу-хау: ДАІ експериментально обладнає в Києві ряд автомобілів платіжними терміналами для сплати штрафів» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua