Кількість нафтогазових бурових установок у світі в листопаді досягла максимуму за 9 місяців - Baker Hughes


Кількість нафтогазових бурових установок у світі в листопаді досягла максимуму за 9 місяців - Baker Hughes

Кількість діючих нафтових і газових бурових установок в світі в листопаді збільшилася до максимального рівня з лютого.

За даними американської сервісної компанії Baker Hughes, в минулому місяці в світі в середньому працювало 3 тис. 670 установок, що на 13 більше показника за жовтень цього року і на 218 вище рівня листопада минулого року. У лютому показник становив 3 тис. 736 бурових.

У США число установок в листопаді не змінилося щодо попереднього місяця і склало 1 тис. 925. У Канаді їх кількість скоротилася на 3 – до 421. Таким чином, на частку Північної Америки в даний час припадає 63,9% працюючих у світі бурових проти 64,2% у жовтні цього року і на 62% в листопаді минулого року.

В Європі кількість бурових за минулий місяць збільшилася на 1 (до 149), в Африці – на 17 (до 142, максимум з лютого цього року), в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні – на 3 (до 255), на Близькому Сході – на 13 (до 403).

Тим часом в Латинській Америці показник зменшився 18 і склав 375 установок, що є найнижчою кількістю з квітня 2010 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Кількість нафтогазових бурових установок у світі в листопаді досягла максимуму за 9 місяців - Baker Hughes» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua