Японська біржа на підйомі: індекс Nikkei виріс до рекордного рівня


Японська біржа на підйомі: індекс Nikkei виріс до рекордного рівня

Ключовий індекс Nikkei, що відображає курси акцій 225 провідних компаній країни, за перші 15 хв операцій підвищився на 0,42% до позначки 17995,37 пункту. На початку сесії показник на короткий час перевищив рівень в 18 тисяч пунктів, що відбулося вперше з серпня 2007 року.

Більш широкий індекс TOPIX, що відображає курси акцій всіх компаній в елітній першій секції біржі, також виріс на 0,43% до позначки 1451,82 пункту.

Зростанню показників на початку торгового тижня на Токійській фондовій біржі сприяють позитивні дані по безробіттю в США, які були опубліковані на минулому тижні і викликали зміцнення курсу американського долара до п’ятирічного максимуму. Ослаблення по відношенню до нього японської ієни, яке збільшує прибутки великих місцевих компаній-експортерів, також стало позитивним фактором на Токійській біржі.

В даний час долар США торгується в японській столиці на позначці 121,61 – 121,62 ієни, що на 1,44 ієни більше, ніж у минулу п’ятницю. У свою чергу євро з кінця минулого тижня також подорожчав в Токіо на 0,76 ієни до рівня 149,53 – 149,58 ієни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Японська біржа на підйомі: індекс Nikkei виріс до рекордного рівня» на Finance.ua - 2.2
В Контексті Finance.ua