НБУ ліквідував банк "Золоті ворота" - власники не захотіли його рятувати


Національний банк України прийняв рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ “Банку “Золоті ворота”. Про це йдеться в повідомленні НБУ на його сторінці в Facebook.

“Враховуючи пропозиції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб про відкликання банківської ліцензії та ліквідації АТ” Банк “Золоті ворота”, керуючись вимогами чинного законодавства Правління Національного банку України 4 грудня 2014 прийняло постанову про відкликання банківської ліцензії та ліквідації АТ “Банк” Золоті ворота”, – сказано в повідомленні.

З 5 грудня відкликається банківська ліцензія, генеральна ліцензія на здійснення валютних операцій і починається процедура ліквідації зазначеного банку.

Коментуючи таке рішення регулятора, директор генерального департаменту банківського нагляду Алла Шульга констатувала, що акціонери банку не скористалися наданою можливістю відновлення роботи банку, не виконали вимоги Національного банку і не забезпечили фінансову підтримку банку для відновлення його діяльності.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:Золоті Ворота КФ
Рейтинг популярності матеріалу «НБУ ліквідував банк "Золоті ворота" - власники не захотіли його рятувати» на Finance.ua - 5.0
В Контексті Finance.ua