Авіауспіхи: Airbus отримав замовлення на 248 літаків в листопаді, замовлення з початку року перевищили прогноз майже вдвічі


Авіауспіхи: Airbus отримав замовлення на 248 літаків в листопаді, замовлення з початку року перевищили прогноз майже вдвічі

Європейський авіаконцерн Airbus Group NV в листопаді отримав замовлення на 248 літаків, в тому числі замовлення на 50 вузькофюзеляжних машин, що надійшло від замовника, ім’я якого Airbus не розкриває, пише газета The Wall Street Journal.

За 11 місяців 2014 Airbus отримав замовлення на 1328 літаків, що перевершує майже вдвічі вихідний прогноз концерну на цей рік.

Зростаючий портфель замовлень Airbus, а також його американського конкурента Boeing Co. відображає високий попит на більш економічні літаки з боку авіакомпаній, що намагаються скоротити витрати і розширити парки літаків, щоб задовольнити зростаючий попит на авіаперевезення, особливо в країнах emerging markets.

За 11 місяців цього року Airbus поставив клієнтам 554 літака, і концерну необхідно передати замовникам ще, принаймні, 72 літака в грудні, щоб довести загальний показник до рівня 2013 року.

Boeing раніше на цьому тижні повідомив, що отримав замовлення на 1380 літаків за період з початку 2014 року по 2 грудня. За 11 місяців поточного року американський концерн передав замовникам 647 літаків і, ймовірно, збереже за собою перше місце серед світових виробників літаків у цьому році.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «Авіауспіхи: Airbus отримав замовлення на 248 літаків в листопаді, замовлення з початку року перевищили прогноз майже вдвічі» на Finance.ua - 2.5
В Контексті Finance.ua