S&P 500 виросте на 11% у найближчі півроку - експерт


S&P 500 виросте на 11% у найближчі півроку - експерт

Американський фондовий індекс Standard & Poor’s 500 досягне 2300 пунктів до кінця травня наступного року, прогнозує відомий аналітик Сем Айзенштадт.

Це означає зростання на 11% порівняно з рівнем індикатора на закриття торгів у четвер (2071,92 пункту).

С.Айзенштадт довгий час займав посаду директора з досліджень відомої нью-йоркської інвестиційної фірми Value Line Inc. Він покинув компанію в 2009 році, проте продовжує оновлювати дані складної економетричної моделі, яка дає прогноз значення індексу S & P 500 на півроку вперед.

Прогнози С.Айзенштадта часто виявляються вірними, незважаючи на початковий скепсис в їх відношенні, відзначає MarketWatch.

Зокрема, півроку тому, коли індекс знаходився на позначці 1924 пункту, інвестори очікували істотної річної корекції. При цьому модель С.Айзенштадта вказувала на те, що S & P 500 підніметься до 2100 пунктів до початку грудня. В результаті індикатор, який дійсно опускався до 1860 пунктів в середині жовтня, на початку грудня торгувався вже біля позначки в 2070 пунктів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «S&P 500 виросте на 11% у найближчі півроку - експерт» на Finance.ua - 2.5
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua