Вперше в історії незалежної України віце-спікером парламенту стала жінка - Оксана Сироїд


Вперше в історії незалежної України віце-спікером парламенту стала жінка - Оксана Сироїд

Верховна Рада затвердила народного депутата від фракції “Народний фронт”, екс-секретаря РНБО Андрія Парубія на посаді першого віце-спікера, а народного депутата від фракції “Об’єднання“Самопоміч“Оксану Сироїд на посади віце-спікера парламенту.

За таке рішення в четвер увечері проголосували 313 народних депутатів.

Вперше в історії незалежної України віце-спікером парламенту стала жінка.

Андрій Парубій, 1971 року народження, колишній секретар Ради національної безпеки і оборони України (з 27 лютого по 7 серпня 2014).

Був комендантом Євромайдану, керівник Самооборони Майдану з листопада 2013 по лютий 2014 року.

У 1991 році поряд з Олегом Тягнибоком був одним із засновників Соціал-національної партії України (СНПУ), перейменованої в 2004 у Всеукраїнське об’єднання “Свобода”.

З 2007 року обирається народним депутатом України, був членом партії “Батьківщина”, до Верховної Ради 8 скликання пройшов за партійними списками “Народного фронту”.

Оксана Сироїд, 38 років, уродженка Львівщини.

Освіту здобула в Києво-Могилянській академії за спеціальністю політологія та в національному університеті ім.Шевченка на юридичному факультеті.

У 1994 році О.Сироїд стає помічником голови Української республіканської партії, в 1996 році, в період з березня по грудень була помічником-консультантом народного депутата України.

З 2002 по 2003 роки навчалася в Оттавському університеті (Канада).

Працювала у проекті ООН з підтримки реформ в Україні, фактично ставши позаштатним радником віце-прем’єра Сергія Тігіпка.

З 2004 по 2012 рік О.Сироїд працювала національним менеджером проектів Координатора проектів в Україні Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Займалася проектами в галузі адміністративної юстиції, адміністративного права, юридичної освіти та освіти з прав людини.

У 2012 році була директором Всеукраїнського благодійного фонду “Українська юридична фундація”.

У 2014 році брала участь у виборчій парламентській компанії партії “Об’єднання“Самопоміч”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Верховна Рада
Рейтинг популярності матеріалу «Вперше в історії незалежної України віце-спікером парламенту стала жінка - Оксана Сироїд» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua