Новий уряд Швеції розвалився лише за 2 місяці - через бюджетні розбіжності з опозицією


Новий уряд Швеції розвалився лише за 2 місяці - через бюджетні розбіжності з опозицією

Кабінет міністрів Швеції на чолі з лівоцентристами йде у відставку через бюджетні розбіжності з опозиційними партіями.

Всього через два місяці після парламентських виборів, які пройшли у вересні 2014, у Швеції вибухнула урядова криза. Прем’єр-міністр Стефан Льовен, лідер коаліції соціал-демократів і “зелених”, оголосив про необхідність проведення нових виборів. Про це повідомляє шведське видання The Local.

За даними видання, вибори пройдуть 22 березня 2015. Для Швеції це будуть перші дострокові вибори за більш ніж 50 років.

Шведські власті змушені піти на такий крок після провалу урядового проекту бюджету, який був відкинутий більшістю депутатів парламенту країни.

Одним з головних супротивників правлячої коаліції стала партія “Демократи Швеції”. Вона займає третє місце по числу мандатів у парламенті і виступає за скорочення потоку трудових мігрантів в країну на 90%.

Соціальні суперечності у Швеції, що різко зросли, стали очевидні після бунтів у передмістях Стокгольма. У травні 2013 в 15 передмістях шведської столиці сталися заворушення за участю молодих людей, які прибули до Швеції в якості трудових мігрантів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Новий уряд Швеції розвалився лише за 2 місяці - через бюджетні розбіжності з опозицією» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua