200 вагонів російського вугілля вже 5 днів заблоковані на кордоні - Міненерговугілля України


200 вагонів російського вугілля вже 5 днів заблоковані на кордоні - Міненерговугілля України

Новопризначений міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин має намір обговорити з російською стороною питання імпорту енергетичного вугілля, дефіцит якого виник в Україні через бойові дії на Донбасі.

“Існує проблема імпортованого вугілля, яке (імпорт – ред.) було певним чином обмежено. Я однозначно думаю, що це питання потрібно вирішувати в переговорному процесі”, – сказав він на брифінгу в Києві в середу.

Як повідомив міністр, він має намір у середу обговорити цю проблему з підконтрольною державі енергогенеруючою компанією “Центренерго”, “яка нібито законтрактувала дуже велику партію, яка знаходиться в процесі доставки”.

“Але в даний час це вугілля не пропускається через кордон. І як тільки я зможу усвідомити всю глибину проблеми і зможу провести переговори з російською стороною, однозначно, ця проблема буде вирішуватися”, – сказав В.Демчішін.

Як повідомлялося, напередодні його попередник на цій посаді Юрій Продан повідомив, що “Центренерго” чекає відправки 200 вагонів з російським вугіллям, які вже п’ять днів заблоковані на кордоні з Росією.

Ю.Продан повідомив, що він звернувся за роз’ясненнями до російської сторони, але пояснень із затримкою відправки вагонів з вугіллям поки немає.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Рейтинг популярності матеріалу «200 вагонів російського вугілля вже 5 днів заблоковані на кордоні - Міненерговугілля України» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua