Новий глава Мінагрополітики хоче ввести готівковий розрахунок за оренду землі


Новий глава Мінагрополітики хоче ввести готівковий розрахунок за оренду землі

Новопризначений міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко виступає за необхідність обов’язкового розрахунку аграрними компаніями за оренду землі тільки в грошовій, а не натуральній формі.

Про це він заявив сьогодні, 2 грудня, в ході обговорення кандидатів на посади в Кабміні.

«Зобов’язати ряд компаній виплачувати в грошовому еквіваленті за оренду паїв, тим самим дати людям гроші в селі і дозволити їм самим вирішувати, що на них купувати», – сказав він.

Павленко також виступив за приватизацію державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт».

«Все максимально як по грузинському досвіду повинно бути передано від держави працювати в самостійних економічних умовах», – уточнив він.

За його словами, для успішного розвитку сільських територій необхідно залучити інвестиції приватного бізнесу і забезпечити соціальну відповідальність аграрних компанії.

Міністр заявив, що питання про дозвіл продажу земель сільгосппризначення буде обов’язково обговорюватися з громадськістю.

«По землі питання складне, принципова західна модель – це так, але в українських реаліях потрібно підготуватися», – заявив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Новий глава Мінагрополітики хоче ввести готівковий розрахунок за оренду землі» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua