Новий міністр охорони здоров'я Квіташвілі спробує провести в медицині "безболісні реформи"


Новий міністр охорони здоров'я Квіташвілі спробує провести в медицині "безболісні реформи"

Новопризначений міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі переконаний, що Україні під силу подолати труднощі, з якими зіткнулася медицина.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

Міністр вірить, що його досвід допоможе провести ефективні реформи системи охорони здоров’я і забезпечить право кожного громадянина на якісну і доступну медицину на всій території держави.

«Я працюю в системі охорони здоров’я вже 15 років. Всі ті реформи, які проходила Грузія, починаючи з 1996 року, відбувалися або під моїм керівництвом, або з моєю участю. У 2008-2010 роках я був міністром охорони здоров’я, соціального забезпечення та праці Грузії, і саме тоді відбувалися складні реформи системи охорони здоров’я. Я впевнений, що мій досвід дуже допоможе Україні », – зазначив міністр на брифінгу після призначення нового складу уряду.

За словами Олександра Квіташвілі, для досягнення поставленої мети свою підтримку готові надати парламент, Президент і прем’єр-міністр.

«Ми будемо намагатися, щоб шлях, який Україна буде проходити в системі модернізації системи охорони здоров’я, був безпомилковим, безболісним, але найголовніше – щоб це дозволило людям на території всієї країни отримати якісну систему охорони здоров’я. Нам потрібно, щоб в Україні була така медицина, яка працює для людей, працює скрізь і доступна для всіх », – підкреслив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:МОЗ України
Рейтинг популярності матеріалу «Новий міністр охорони здоров'я Квіташвілі спробує провести в медицині "безболісні реформи"» на Finance.ua - 2.2
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua