Lufthansa створить нового низькотарифного перевізника - з фокусом на турпотоки


Lufthansa створить нового низькотарифного перевізника - з фокусом на турпотоки

Lufthansa Group до кінця 2015 року має намір створити в рамках групи нову компанію-авіаперевізника з фокусом на обслуговуванні туристів, що відправляються на відпочинок, повідомив директор з корпоративних комунікацій Lufthansa в Європі Мартін Рікен.

“Ми запускаємо новий проект Wings, в рамках нього будемо розвивати нову авіакомпанію. Вона буде обслуговувати приватних пасажирів і виконувати рейси за напрямками, більш орієнтованим на відпочинок, ніж ті, за якими ми літаємо зараз”, – сказав М.Рікен.

За його словами, послуги створюваного перевізника будуть коштувати дешевше, ніж у самої Lufthansa.

“Я б не хотів називати це лоукостером, але авіакомпанія буде пропонувати продукт за доступні гроші”, – додав М.Рікен. Він також зазначив, що компанія не буде носити бренд Lufthansa, щоб забезпечити власну тарифну політику.

Відмінною особливістю рейсів стане в тому числі скорочення місць у бізнес-класі на користь збільшення місць у салоні економ-класу.

Маршрутна мережа нового перевізника буде включати середньо- і далекомагістральні польоти з Європи.

М.Рікен уточнив, що запуск нового перевізника не вплине на роботу діючої бюджетної авіакомпанії German wings, що входить в групу.

“Завдання German wings – забезпечувати сполучення з містами, віддаленими від найбільших центрів Німеччини. На неї це (створення нової авіакомпанії – ІФ) ніяк не вплине”, – сказав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Lufthansa створить нового низькотарифного перевізника - з фокусом на турпотоки» на Finance.ua - 2.1
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua