Нафта дорожчає після різкого падіння цін напередодні, Brent торгується на рівні $70,86 за барель


Нафта дорожчає після різкого падіння цін напередодні, Brent торгується на рівні $70,86 за барель

Нафта дорожчає в середу після різкого падіння за підсумками попередніх торгів.

Січневі ф’ючерси на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 8:46 МСК у середу виросли в ціні на $0,32 (0,45%) – до $70,86 за барель. До закриття ринку у вівторок вартість ф’ючерсів упала на $2 (2,76%) і склала $70,54 за барель.

“Інвестори фіксують прибутки, оцінюючи ризики і можливий розвиток ситуації на ринку, – відзначає головний інвестиційний директор Ayers Alliance Securities в Сіднеї Джонатан Барратт. – Волатильність торгів збережеться”.

Принц Саудівської Аравії Турки аль-Фейсал заявив у вівторок, що його країна не має наміру цього разу віддавати кому-небудь свою частку ринку.

За його словами, Саудівська Аравія розгляне скорочення видобутку лише у випадку “гарантованого контролю” виконання квот, а також за умови, що країна не поступиться часткою ринку іншим виробникам.

Він зазначив, що в минулому його країна скорочувала видобуток у відповідь на ринкові умови. “На жаль, інші виробники користувалися цим”, – заявив Т. Аль-Фейсал.

Ціна ф’ючерса на нафту WTI на січень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) піднялася до цього часу на $0,55 (0,82%) – до $67,43 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт подешевшав на $2,12 (3,07%), до $66,88 за барель.

Згідно з даними Американського інституту нафти (API), запаси нафти в США за минулий тиждень скоротилися на 6,5 млн барелів.

Міненерго США оприлюднить офіційні дані про запаси енергоносіїв у середу о 18:30 МСК. За оцінками опитаних Bloomberg експертів, запаси нафти в США виросли за тиждень на 1,75 млн барелів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Нафта дорожчає після різкого падіння цін напередодні, Brent торгується на рівні $70,86 за барель» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua