Онлайн-продажі в США в кіберпонеділок виросли на 8,1%


Онлайн-продажі в США в кіберпонеділок виросли на 8,1%

Онлайн-продажі в США в кіберпонеділок (1 грудня) збільшилися на 8,1%, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані International Business Machines Corp. (IBM).

Рік тому зростання продажів в цей день склало 17,5%.

Уповільнення темпів зростання в поточному році, на думку експертів, обумовлено тим, що інтернет-рітейлери почали пропонувати клієнтам товари зі знижкою ще за тиждень до “Чорної п’ятниці” – дня, коли починається найбільш активний сезон розпродажів.

“Чорна п’ятниця” слідує за Днем подяки, що відзначається в США в четвертий четвер листопада (28-е число цього року). Кіберпонеділок (перший понеділок після Дня Подяки) в останні роки є найактивнішим днем інтернет-торгівлі в США.

За даними IBM, обсяг онлайн-торгівлі за вихідні після “Чорної п’ятниці” – суботу та неділю – виріс на 17% в порівнянні з тим же періодом минулого року.

“Ми як і раніше відзначаємо дійсно істотне зростання продажів в“Чорну п’ятницю“і кіберпонеділок, проте наші клієнти розуміють, що шопінг є сезонним, а не одноденним, – говорить головний директор з маркетингу Newegg Inc., що володіє інтернет-магазином електроніки, Сорен Міллз . – Ми вводимо нові пропозиції постійно”.

Згідно з даними ChannelAdvisor Corp., продажі інтернет-аукціону EBay Inc. в кіберпонеділок підскочили на 19%, Amazon.com Inc. – На 12%.

На частку покупок за допомогою смартфонів і планшетних комп’ютерів припало близько 20% всіх онлайн-продажів 1 грудня (17% роком раніше), повідомила IBM.

Обсяг роздрібних продажів на довгих вихідних після Дня подяки скоротився в цьому році на 11% порівняно торішнім рівнем, до $50,9 млрд, свідчать дані Національної асоціації операторів роздрібної торгівлі США (NRF).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Онлайн-продажі в США в кіберпонеділок виросли на 8,1%» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua