У Великобританії запустять відео-банкінг


У Великобританії запустять відео-банкінг

Найбільший британський банк Barclays спільно з приватним банком Coutts розробляють інноваційний фінансовий сервіс – відео-банкінг. Клієнти Barclays не повинні будуть відвідувати відділення банку, або працювати в особистому кабінеті на сайті фінансового інституту.

Для того, щоб отримати консультацію, або скористатися якою-небудь послугою, вкладникові досить буде зв’язатися з експертом банку по відеозв’язку зі свого мобільного телефону, або стаціонарного комп’ютера. Відеодзвінки будуть розподілятися таким чином, щоб клієнт по можливості спілкувався з одним і тим же менеджером.

Послуга буде запущена 8 грудня. Спочатку вона буде доступна обмеженому колу власників карток. З 2015 року відео-банкінгом зможуть користуватися клієнти, які оформили іпотечний кредит, рахунок підприємства, або користуються послугами з управління накопиченнями. Співробітники Barclays працюють над тим, щоб незабаром прямий зв’язок з фахівцями був доступний всім вкладникам.

Керівництво Barclays вирішило впровадити цю ініціативу в зв’язку з популярністю відео сервісів в країні, а також можливістю враховувати потреби людей, які спілкуються мовою жестів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «У Великобританії запустять відео-банкінг» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua