Найбільший з світових інвесторів PIMCO продовжує втрачати активи - з початку року вже $100 млрд


Найбільший з світових інвесторів PIMCO продовжує втрачати активи - з початку року вже $100 млрд

В одному з найбільших світових інвесторів на ринку облігацій – інвестиційної компанії Pacific Investment Management Company – спостерігається один з найбільших відтоків серед фондів: більше $100 млрд з початку 2014, пише газета Financial Times.

PIMCO зафіксувала в III кварталі відтік коштів в 492 млрд євро ($60,9 млрд) після відходу співзасновника Білла Гросса в Allianz SE.

10 фондів, у яких спостерігався наймасштабніший відтік коштів, належать PIMCO, пише FT з посиланням на Morningstar.

З фондів Total Return і Unconstrained Bond, колись очолюваних Гроссом, було виведено найбільше коштів в 2014 р: до $ 75 млрд, пише FT.

Великий обсяг виведених коштів припадає на два останні тижні вересня, після того як гуру світу облігацій Білл Гросс 29 вересня був найнятий на роботу керуючим фондами Janus Capital Group.

Чистий відтік коштів з фонду Total Return в жовтні склав $27,5 млрд. Жовтень став першим повним місяцем після відставки одного із засновників PIMCO – Білла Гросса.

У PIMCO відзначають, що основні втрати припали на перші п’ять торгових днів жовтня, після чого відтік “різко сповільнився”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Рейтинг популярності матеріалу «Найбільший з світових інвесторів PIMCO продовжує втрачати активи - з початку року вже $100 млрд» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua