Порошенко ліквідував Конституційну асамблею - указ


Порошенко ліквідував Конституційну асамблею - указ

Президент України Петро Порошенко ліквідував Конституційну асамблею своїм указом №901/2014, повідомляється на сайті глави держави.

“Беручи до уваги рішення координаційного бюро Конституційної асамблеї від 15 липня 2014 №22 щодо припинення діяльності Конституційної асамблеї, відповідно до п.28 ч.1 ст.106 Конституції України постановляю: Ліквідувати Конституційну асамблею”, – йдеться в тексті указу.

При цьому зізнаються такими, що втратили дію п’ять президентських указів, виданих у 2011-13 рр: №224 “Про підтримку ініціативи щодо створення Конституційної асамблеї”, №31 “Питання формування та організації діяльності Конституційної асамблеї”, №328 “Про Конституційну асамблею”, №566 “Про зміни у складі Конституційної асамблеї” і №341 “Про зміни у складі Конституційної асамблеї”.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як повідомлялося, 17 травня 2012 президент України Віктор Янукович підписав указ “Про Конституційну асамблею”, відповідно до якого даний спеціальний допоміжний орган при президентові України повинен був розробляти зміни до Конституції, організовувати суспільне і експертне обговорення цих змін. Потім асамблея повинна була надати доопрацьований текст змін до Основного закону президенту, який повинен був внести його на розгляд Верховної Ради.

Конституційна асамблея була утворена у складі 94 осіб на чолі з головою – першим президентом України (1991-1994) Леонідом Кравчуком. Опозиція відмовилася направляти своїх представників до складу цього органу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:АП
Рейтинг популярності матеріалу «Порошенко ліквідував Конституційну асамблею - указ» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua