Зимові канікули для школярів у Києві триватимуть 3 тижні - рішення КМДА


Зимові канікули для школярів у Києві триватимуть 3 тижні - рішення КМДА

Зимові канікули для учнів київських загальноосвітніх навчальних закладів триватимуть три тижні – з 27 грудня 2014 року по 18 січня 2015 включно, повідомила заступник голови Київської міськдержадміністрації з гуманітарних питань Ганна Старостенко.

“У зв’язку з введенням режиму економії теплової енергії в столиці міська влада змушена продовжити зимові канікули до трьох тижнів – з 27 грудня 2014 по 18 січня 2015 року. Протягом додаткового тижня канікул Київ зможе заощадити 5 млн грн. Це дозволить обігріти школи в більш холодний період, який традиційно припадає на кінець січня – початок лютого”, – цитує заступника голови прес-служба КМДА.

А.Старостенко також повідомила, що шкільна програма буде виконана за рахунок її ущільнення.

Як відомо, осінні канікули в київських школах замість традиційно одного тижня тривали два тижні – з 27 жовтня по 10 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «Зимові канікули для школярів у Києві триватимуть 3 тижні - рішення КМДА» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua