У Порошенка та Яценюка запропонували мера Львова на посаду першого віце-прем'єра - але він відмовився


У спільній заяві “Блоку Петра Порошенка” і “Народного Фронту” Садового назвали відомим фахівцем у сфері місцевого самоврядування.

До спільної відповідальності дві найбільші фракції парламенту “Народний фронт” і “Блок Петра Порошенка” закликали мера Львова Андрія Садового і запропонували йому посаду першого віце-прем’єр-міністра.

“Ми вважаємо, що всі ефективні управлінці в країні сьогодні мають долучитися до створення змін в рамках спільної роботи Кабінету Міністрів, Президента і Верховної Ради”, – йдеться в заяві, опублікованій прес-службою “Народного Фронту”.

“Вважаємо, що, зокрема, для втілення децентралізації в Уряді на посаді першого Віце-прем’єр-міністра повинен працювати міський голова Львова Андрій Садовий, відомий фахівець у сфері місцевого самоврядування і якому, разом з партією об’єднання“Самопоміч”, українці висловили значну підтримку на парламентських виборах”, – підкреслюється в заяві.

Але мер Львова Андрій Садовий відхилив пропозицію “Народного фронту” і “БПП” обійняти посаду першого віце-прем’єра. Про це він написав у Facebook.

“Я є чинним міським головою Львова, несу повну відповідальність за ситуацію в місті до кінця каденції і не маю на кого її перекласти. У випадку відставки мера контроль над містом отримують депутати, більшість з яких у Львові на сьогодні перебувають у зв’язках та під впливом напівкримінальних структур. Це було б дуже безвідповідально щодо львів’ян та міста, яке є сьогодні дуже важливим для України”, – пише Садовой.

Разом з тим він запропонував на посаду першого віце-прем’єра Наталю Яресько, яка є співзасновником компанії Horizon Capital.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Рейтинг популярності матеріалу «У Порошенка та Яценюка запропонували мера Львова на посаду першого віце-прем'єра - але він відмовився» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua