У КМДА за вихідні вже передумали будувати нове приміщення мерії


У КМДА за вихідні вже передумали будувати нове приміщення мерії

Київський міський голова Віталій Кличко спростовує інформацію про будівництво нової будівлі для київської мерії.

“Це неправда … На сьогоднішній день Київська міська влада розкидана по всьому місту і було б правильно, щоб усі служби та департаменти знаходилися в одній будівлі, це було б ефективніше, але це можуть бути плани лише на наступні п’ять років … На сьогоднішній день у нас немає таких планів, так як для цього потрібні великі кошти, яких теж немає. Тобто, хтось ці плани озвучив, але вони не мають ніякої реальної підстави, їх можна назвати не більше, ніж спекуляціями”, – сказав В.Кличко на брифінгу в суботу в Києві.

Раніше заступник директора комунального підприємства “Київського інвестиційного агентства” Віталій Бойко заявив, що будівництво інноваційної адміністративної будівлі планується у дворі Київської мерії, в обмін інвестору запропонують старі звільнені приміщення в центрі міста.

“Це дозволить зібрати всі комунальні підприємства та підрозділи мерії, які сьогодні займають близько 60 будівель та приміщень в одному місці. Проект передбачає будівництво за рахунок грошей інвестора нової будівлі мерії. Інвестору ми зможемо запропонувати звільнені приміщення”, – сказав він в ході третього Українського щорічного саміту ринку нерухомості 28 листопада.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Рейтинг популярності матеріалу «У КМДА за вихідні вже передумали будувати нове приміщення мерії» на Finance.ua - 2.1
В Контексті Finance.ua