Надія українського автопрому: "АвтоКрАЗ" за 10 міс. прискорив темп приросту виробництва до 53% за рахунок зростання в жовтні в 2,4 рази


Надія українського автопрому: "АвтоКрАЗ" за 10 міс. прискорив темп приросту виробництва до 53% за рахунок зростання в жовтні в 2,4 рази

ПАТ “АвтоКрАЗ” (Кременчук Полтавської обл.), єдиний в Україні виробник великовантажних автомобілів, в січні-жовтні 2014 року випустив 1110 автомобілів, що на 53,3% перевищило аналогічний показник 10 місяців 2013 року.

Як повідомляється в прес-релізі підприємства в середу, в загальному обсязі вироблених підприємством машин частка бортових автомобілів склала 40%, спецтехніки – 33%, шасі – 26%, сідельних тягачів – 1%.

В повідомленні зазначається, що в жовтні “КрАЗ” збільшив випуск автомобілів в 2,4 разу порівняно з тим же місяцем 2013 року і на 34% в порівнянні з вереснем поточного року – до 216 од., що стало рекордним з початку поточного року показником місячного виробництва.

Темп зростання товарної продукції в порівнянних цінах до вересня склав 219%.

Крім того, “АвтоКрАЗ в жовтні істотно наростив продажі автотехніки – вони збільшилися на 60% до жовтня-2013 і на 26% до вересня поточного – до 205 автомобілів.

Також збільшилося виробництво та іншої продукції “АвтоКрАЗу”, зокрема, за січень-жовтень випуск запасних частин виріс майже на 27%, до 45 млн грн, виробництво литва – на 21%, до 54,7 млн. грн.

У прес-релізі повідомляється також, що в жовтні “АвтоКрАЗом” виготовлено нове двовісне шасі КрАЗ-5444 (4х2), яке спроектовано з урахуванням максимальної уніфікації та адаптації під різні силові установки та спецнадстройкамі.

На нього встановлено вакуумне підмітально-прибиральне обладнання провідного турецького виробника Katmercile. Цей комунальний автомобіль і ще дві новинки жовтня – універсальні дорожні машини, створені КрАЗом спільно з компанією “Спецбудмаш” (Бровари): спецавтомобіль КрАЗ-5401К2 (4х2) з повним комплектом Піскорозкидальна та поливомийні обладнання та комбінований дорожній автомобіль з солерозкидувальним і снігоприбиральним обладнанням на базі самоскида КрАЗ-7511С4 (6х4) зараз експонуються в Києві на XII Міжнародній спеціалізованій виставці “КомунТех 2014”.

“В даний час колектив підприємства активно займається підготовкою цехів до зими, а також питаннями якості, оптимізації виробництва з метою зниження собівартості продукції, виготовленням нових моделей автомобілів КрАЗ згідно плану дослідно-конструкторських робіт”, – наголошується в прес-релізі

“АвтоКрАЗ” випускає 33 базові моделі, більше 260 модифікацій і комплектацій автомобільної техніки КрАЗ для роботи у всіх галузях економіки і Збройних силах України.

В січні-вересні 2014 року підприємство відвантажило замовникам 860 автомобілів – на 48% більше, ніж за той же період 2013 року, а в цілому на поточний рік спочатку запланував випустити 1,3 тис. автомобілів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Бензин та авто
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua