0 800 307 555
0 800 307 555

Україна узгодила з німецьким концерном E.ON поставки газу


Україна узгодила з німецьким концерном E.ON поставки газу

Міністерство енергетики та вугільної промисловості схвалило контракт купівлі-продажу природного газу між німецьким концерном E.ON і НАК «Нафтогаз України».

«Погодити укладення рамкового контракту купівлі-продажу природного газу між компанією E.ON Global Commodities SE і Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України», – йдеться в наказі міністерства від 24 жовтня 2014 року.

Водночас, в «Нафтогазі» відмовилися коментувати даний документ, додавши лише, що компанія веде переговори з усіма великими постачальниками газу в Європі.

Раніше повідомлялося, що E.ON з липня 2014 почала поставляти газ для одного з найбільших хімічних підприємств України «Одеський припортовий завод» (ОПЗ).

Крім E.ON, поставками газу в Україну займаються німецький газотрейдер RWE і норвезька Statoil.

Довідка. Компанія E.ON утворена в 2000 році шляхом злиття компаній VEBA і VIAG. У 2003 році компанія вийшла на газовий ринок шляхом поглинання компанії Ruhrgas (зараз E.ON Ruhrgas). 15 листопада 2012 концерн E.ON AG перетворений в європейське акціонерне товариство. Близько 90% акцій знаходяться у вільному обігу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua