"Ведмежий" тренд відновився: ціна нафти BFOE не змогла втриматися вище позначки 87 дол. за барель


"Ведмежий" тренд відновився: ціна нафти BFOE не змогла втриматися вище позначки 87 дол. за барель

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) не змогла втриматися вище позначки 87 дол. і на звітну дату 31 жовтня 2014 склала 86,25 дол. за бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,83 дол. (-0,95%), після того як її ціна на звітну дату 30 жовтня 2014 досягла максимального значення більш ніж за два тижні – 87,08 дол. за бар., вказано у матеріалах лондонської біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена ​​індикатором IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф’ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE – це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор’я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської нафти експортної марки Urals.

Нагадаємо, сьогодні ціна нафтової корзини ОПЕК після вчорашнього підвищення знову впала на 0,5% – до 82,79 дол./бар.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua