Barclays знову знижує прогноз за цінами на нафту


Barclays знову знижує прогноз за цінами на нафту

Експерти Barclays понизили прогноз за цінами на нафту вже вдруге з початку цього місяця, вважаючи, що ОПЕК не стане скорочувати видобуток сировини в тій мірі, яка необхідна для компенсування слабкого попиту.

Згідно оновленого прогнозу, в середньому Brent в 2015 коштуватиме $93 за барель проти $96 в колишньому прогнозі, тоді як WTI – $85 проти $89 за колишньої оцінці.

“Ми очікуємо, що країни ОПЕК скоротять обсяги видобутку нафти, проте його виявиться недостатньо, щоб компенсувати низький попит в першому півріччі цього року”, – написали аналітики банку Місвін Махеш і Майкл Коен.

Водночас, поточне зниження ціни на нафту, ймовірно, вже досягло мінімальних цін цього року, оскільки попит буде помірно збільшуватися протягом решти четвертого кварталу.

За оцінками Barclays, пропозиція нафти на світовому ринку буде перевищувати попит в середньому на 900 000 барелів на добу в четвертому кварталі, якщо картель збереже видобуток на поточних рівнях. Надлишок нафти “може швидко усунутися”, якщо видобуток сировини і в Лівії та Іраку зменшиться. Прогноз по Brent на четвертий квартал знижений до $89 з $93, по WTI – до $81 з $85.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua