На ринку змінився настрій: Ціни на нафту піднялися вище позначки $87 на статданих із США


На ринку змінився настрій: Ціни на нафту піднялися вище позначки $87 на статданих із США

Світові ціни на нафту продовжують своє зростання в четвер на статистиці з комерційних запасів нафти в США, що виявилася нижче прогнозів, свідчать дані торгів.

Вартість грудневих ф’ючерсів на американську легку нафту марки WTI (Light Sweet Crude Oil) станом на 8.02 мск збільшувалася на 0,61% – до 81,92 долара за барель. Ціна грудневих ф’ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent росла на 1,16% – до 87,04 долара за барель.

В середу Міненерго США повідомило про зростання комерційних запасів нафти в країні (виключаючи стратегічний резерв) за тиждень, що завершився 24 жовтня, на 2,1 мільйона барелів, або на 0,5%, – до 379,7 мільйона барелів. При цьому аналітики, опитані агентством Рейтер, чекали збільшення запасів нафти на 3,37 мільйона барелів.

Загальні запаси бензину скоротилися на 1,2 мільйона барелів, або на 0,6%, і склали 203,1 мільйона барелів. Запаси дистилятів скоротилися на 5,3 мільйона барелів, або на 4,2%, – до 120,4 мільйона барелів. Дані свідчать про зростання попиту на сировину, що позитивно впливає на ріст вартості цін на нафту.

“Проблема надлишкової пропозиції на ринку все ще існує, бо ОПЕК досі не дає ніяких коментарів з приводу можливого скорочення видобутку”, – вважає аналітик Woori Investment & Securities Co. Канг Ю Джин (Kang Yoo Jin), слова якого наводить агентство Bloomberg.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua