Киян попросили не використовувати одночасно велику кількість електроприладів


Киян попросили не використовувати одночасно велику кількість електроприладів

Міська влада звертає увагу мешканців Києва на необхідність помірного використання електроприладів, зокрема, призначених для обігріву приміщень. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

Споживання електроенергії понад певного ліміту в багатьох випадках виводить з ладу електромережі та обладнання будинку, псує електроприлади у квартирах.

Крім того, використання одночасно декількох електроприладів та підключення саморобних виробів для обігріву приміщень стає причиною виникнення аварій, пожеж та інших надзвичайних ситуацій. За даними управління з питань надзвичайних ситуацій департаменту міського благоустрою КМДА, протягом жовтня поточного року в житлових будинках столиці сталося 34 пожежі внаслідок замикання електромережі.

У столиці тривають ремонтні роботи найбільш проблемних ділянок електромереж та електромереж в житлових будинках. Це 560 об’єктів, які за результатами обстежень визнані найбільш критичними з позиції аварійності.

Разом з тим, міська влада звертається до киян з проханням дотримуватися лімітів використання електроенергії свого будинку і вжити заходів енергозбереження в своїх будинках: утеплити вікна, двері, балкони та лоджії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua