ЄС задоволений виборами і готовий прискорити виділення Україні 760 млн євро


ЄС задоволений виборами і готовий прискорити виділення Україні 760 млн євро

Єлісєєв впевнений, що виконати узгоджені передумови для отримання фінансової допомоги дозволить швидке формування парламентської більшості і нового уряду.

Європейський Союз підтверджує готовність прискорити виділення Україні 760 млн євро в рамках макрофінансової допомоги, заявляє постійний представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв.

“Щойно провів зустріч з керівництвом фінансового блоку Європейської комісії, на якій ЄС підтвердив готовність прискорити виділення Україні 760 млн євро в рамках двох діючих програм макрофінансової допомоги. На додаток до вже виділених 260 млн, Україна може отримати ще 500 млн євро вже в листопаді, якщо вчасно виконає узгоджені умови”, – повідомляє в понеділок в Брюсселі місія України в ЄС.

За словами Єлісєєва, це прояв “позитивної реакції” ЄС на дострокові парламентські вибори, які відбулися 26 жовтня в Україні. «Перша реакція – виключно позитивна. І вона проявляється не тільки в позитивних політичних заявах керівництва інститутів і держав-членів ЄС”, – підкреслив він.

Український дипломат упевнений, що виконати узгоджені передумови для отримання фінансової допомоги дозволить швидке формування парламентської більшості і нового уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua