Українські ТЕС переведуть на доступні марки вугілля не раніше весни, вартість реконструкції одного котла - 20-30 млн грн


Українські ТЕС переведуть на доступні марки вугілля не раніше весни, вартість реконструкції одного котла - 20-30 млн грн

Україна вивчає питання переведення блоків теплоелектростанцій (ТЕС) з дефіцитних марок вугілля “А” і “Т” на доступні вугілля газової групи, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан на брифінгу в Києві в п’ятницю.

“Ми займаємося цим питанням. Зараз фахівці в інститутах опрацьовують питання переведення блоків на інші марки вугілля… Але потрібно розуміти, що це неможливо зробити в найближчі дні. Для такої реконструкції необхідно зупиняти блоки, цим ми займатиметься вже після проходження осінньо-зимового періоду”, – сказав він.

За словами Продана, вартість реконструкції одного котла для переводу з вугілля марок “А”, “Т” на вугілля газової групи оцінюється в 20-30 млн грн.

В Україні існує профіцит вугілля газової групи, що добуваються в Дніпропетровській області, а також в Львівсько-Волинському басейні. Таке вугілля також виробляється у великих обсягах в Польщі та інших країнах. У той же час вугілля антрацитної групи (А), а також худе вугілля (Т) добуваються на шахтах, розташованих в зонах Донбасу, підконтрольних незаконним збройним формуванням. Виробництво вугілля таких марок на світовому ринку також обмежене. Велика частина його добувається в Росії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua